O firmie GreenBud
PASJA CIĄGŁEGO DOSKONALENIA

Jesteśmy młodą i szybko rozwijającą się firmą, działającą na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nasze usługi skierowane są zarówno do inwestorów prywatnych jak i firm. Realizując inwestycję z nami masz pewność, że Twój projekt jest w najlepszych rękach, bo sercem naszej firmy jest profesjonalna i doświadczona kadra.  Dzięki bogatemu doświadczeniu i obszernej fachowej wiedzy naszych pracowników możemy zaoferować Państwu realizację zleceń w najwyższej jakości. Własne zaplecze maszynowe a także flota transportowa zapewniają sprawną realizację prac. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko wyzwanie które potrzebują odpowiedniego planu i zaangażowania.  

Na swoim koncie posiadamy wiele różnorodnych, wymagających często znacznych inwestycji zrealizowanych z  sukcesem projektów, które można śledzić w naszej galerii. 

greenbud_firma_budowlana_remont_budynku
,,
Tworząc firmę GreenBud w moim sercu były wartości oparte na słowach legendarnego przedsiębiorcy Henrego Forda. Mianowicie stworzenie możliwie najwyższej jakości usług przy zachowaniu atrakcyjnych i akceptowalnych cen, ofiarując przy tym jak najwyższe wynagrodzenie naszym pracownikom.

Gdyż wierzę, że głównym zadaniem firmy powinno być uczynienie życia innych Ludzi lepszym.
Marcin Ziółkowski
Założyciel Firmy GreenBud
demo-attachment-561-Subtraction-1
demo-attachment-561-Subtraction-1